Bir Sayfa Seçin

Lucca Bebek Bar İstanbul

Lucca Style’a hoş geldiniz. Kaliteyi doruğunda yaşamak, eğlencenin adını yeniden yazmak için en doğru tercihi yaptınız. Dünya’nın en iyi kokteylleri, en güzel karışımları, mixologistlerimizin elinden çıkmış en eğlenceli içecekleri burada. Bebek Barları arasında bir numaralı yerini uzun zamandır koruyan Lucca, sizlere bambaşka bir bar deneyimi sürüyor. Lucca, Bebek Bar hayatının farkını görmek isteyenleri bekliyor.

LUCCA’Yİ FARKLI KILAN NE?

18 yıldır Bebek semtinin gözdesi olmayı sürdüren firmamız farklı ve ilerici konsepti, eğlenceyi bir adım öteye taşıyan ambiyansı, Dünya’nın meşhur tatlarını aynı anda kendi konseptine uyarlaması ile türevlerinden ayrılıyor.

Lucca’yı farklı kılan etmenler arasında;

  • Bebek barları arasında lokasyonu en rahat ve ferah olanı olması
  • Tematik yapısı ile günün her saati ayrı bir eğlence sunması
  • Yaratıcı fikirleri ile sürekli olarak kendisini yenilemesi
  • Kokteyl Bar deyince akıllara gelen ilk mekan olması
  • Deneyimi
  • Müşteri profili
  • Ve kalitesi yer alıyor.

DÜNYA LEZZETLERİNE YOLCULUK

Klasik barlardan ve mekanlardan farklı yapısını sürekli geliştiren Lucca, alkollü ve alkolsüz içeceklerdeki dünya trendlerini sizlerle buluşturuyor. Damak tadına önem verenler, sohbetleri esnasında ağızlarında tat arayan arkadaş grupları ve fazlası. Herkes Lucca’da dünya lezzetlerine yolculuğa çıkmış durumda.

Bebek bar İstanbul

BEBEK BAR İSTANBUL- LUCCA STYLE

Lucca’da sen de yerini almak ister misin? O zaman şimdi ara ve yerini ayırt. Gerek bireysel, gerek çift olarak, gerekse de arkadaş grubunla Lucca’da yerini almanın şimdi tam zamanı.

LUCCA STYLE ADRES: Bebek, Cevdet Paşa Cd. 51/A, 34342 Beşiktaş/İstanbul

LUCCA STYLE TELEFON: 0212 257 12 55