Bir Sayfa Seçin

Kokteyl Bar tanımı son yıllarda ülkemizde giderek popüler bir hal oluyor. Bir mekanda önceliği lezzet olanlar Bebek Kokteyl Bar için en lezzetli alternatifi sunan yerleri arıyorlar. Bebek’in en iyi kokteyl barı olan Lucca, bu yıl da birbirinden farklı kokteyl seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Bebek Kokteyl Bar seçenekleri içerisinde yıllardır ilk sıradaki yerini koruyan Lucca’yı keşfedin.

Koktely barın kalitesini etkileyen bir kaç unsur var. Elbette yapılan kokteylin lezzeti kadar servis ve sunum da son derece önemli. İnsanlar ortamı güzel yerlerde içtikleri kokteylden daha çok keyif alıyorlar. Kaliteli bir kokteyl hoş bir ortam ile birleştiğinde unutulmaz derecede keyifli akşamlar yaşanıyor. İşte bu yüzden bebek kokteyl bar deyince akıllara Lucca geliyor.

BEBEK KOKTEYL BAR KONSEPTİ

Türkiye’de henüz yeni olsa da Kokteyl Bar konsepti İstanbul’un Bebek muhitinde bir hayli meşhur. Bu konsepti her seferinde ileri taşıyan Lucca, Bebek barları içerisinde Koktely Bar temasını en güzel şekilde hazırlayan ve sunan firma olma özelliğine sahip. Mekanımıza gelen müşterilerimiz dünyaca ünlü kokteyl çeşitlerimizden tattığında kesinlikle bu deneyimi bir daha yaşamak istiyorlar.

Bebek Kokteyl Bar konseptleri içerisinde;

  • Deneyimi
  • Uzman ekibi
  • Dünya Trendlerini yakından takip etmesi
  • Yaratıcı konsepti
  • Eğlenceli ortamı
  • Kaliteli müzikleri
  • Elit müşteri kitlesi ile Lucca her zaman bir adım öne çıkıyor.

Zengin bir kokteyl menüsüne sahip olan Lucca, geç saatlere kadar vakit geçirirken en kaliteli içeceklerle ağzınızı tatlandırabileceğiniz, daha önce tatmadığınız lezzetleri bulabileceğiniz, yaratıcı, tematik yapısı ile herkesten bir adım öteye çıkıyor.

Bebek Kokteyl Bar

KOKTEYL BAR NEDİR?

Kokteyl Bar dünyada da çok talep gören bir bar çeşididir. Dünyada çok tutan kokteylerin sunulduğu bar türüne Kokteyl Bar ismi verilmektedir. Bu türde özellikle lezzet, sunum ve tema ön plana çıkar. Masalara servis usulü ile çalışan bu bar türünde birbirinden farklı alkollü veya alkolsüz kokteyl türleri bulunmaktadır.

İSTANBUL KOKTELY BAR DEYİNCE LUCCA

Lucca sadece Bebek değil, İstanbul Kokteyl Bar deneyimi yaşamak isteyen herkese en kaliteli deneyimi sunuyor. İstanbul’da en iyi bar konsepti Lucca ile yaşanıyor. İstanbul Bebek Bar deneyiminizi bir adım ileri taşınmak için şimdi ara, yerini ayırt.