Bir Sayfa Seçin

Bebek semti Beşiktaş’ın ve İstanbul’un en gözde yerlerinden biri. İstanbul’un gece hayatının en renkli, en canlı ve en dolu dolu olduğu yerlerin başında geliyor. Gerek buranın sakinleri, gerek buraya sonradan gelenler kaliteyi, lezzeti ve eğlenceyi ön planda tutuyorlar. Bu üç önemli olguyu tek seferde sunabilen Bebek Kokteyl Mekanları mevcut. Fakat şüphesiz ki aralarında en çok bilineni, en çok arananı ve en çok konuşulanı Lucca Style.

Bebek Kokteyl Mekanları arasında yıllardır farkıyla ziyaretçilerinin takdirini kazanan Lucca, her yıl üzerine koyarak geliştirdiği konsepti ve içecekleriyle bu yıl da en iyi mekanlar arasında gösterilmeye devam ediyor. Canlı, farklı ve eğlenceli Lucca, gelişimin ve değişimin temsilcisi olarak Bebek’in en iyi bar mekanları arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Bebek Kokteyl Mekanları

LUCCA NEDEN EN İYİ KOKTEYL MEKANI?

Lucca Style kokteyllerinde en iyi mixologistler ile çalışıyor. Dünya trendlerini yakından takip eden Lucca ekibi her geçen gün yeni fikirleri cesurca hayata geçirerek ziyaretçilerine her seferinde daha lezzetli içecekler servis edebiliyor.

Atmosferi ile büyüleyen Lucca, içecekleriyle bu atmosferi harika bir şekilde tamamlayıp farkını ortaya koyan nadir mekanlardan biri olma özelliği kazanıyor.

Kokteyl menülerini renklendiren ve bütün bunları harika bir sunumla ziyaretçilerine sunan Lucca Style, Bebek’in en iyi bar mekanları arasında retro atmosferi ve modern öğeleri bir araya getirerek bir çokları için vazgeçilmezler arasında yer alıyor.