Bir Sayfa Seçin

İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Bebek’te yer alan Lucca, Bebek Kokteyl Mekanları arayanların ilk tercihi konumunda. Yıllardır süregelen tecrübesini harika içeceklerle birleştiren Lucca gerek atmosferi, gerek şıklığı, gerekse de nezih ortamı ile bi kokteyl barda bulabileceğiniz her şeyin fazlasını vaat ediyor.

Bebek Kokteyl Mekanları arasında uzun zamandır lider konumunda bulunan Lucca Bar, zengin içecek menüsü, yetenekli mixologistlerin ellerinden çıkan kokteylleri ve başka yerde bulamayacağınız tatlarıyla sizin de favori mekanınız olmaya aday. Bebek’in tam kalbinde bulunan bu mekanda bar kısmı tamamen gecenin tadına varmak isteyenlere göre dizayn edilmiş durumda.

Bebek Kokteyl Mekanları

LUCCA’DA HANGİ KOKTEYLLER İÇİLMELİ?

Kokteyl uzmanlık isteyen bir iş. İyi kokteyl yapımı sadece işin uzmanları tarafından üstesinden gelinebilecek bir konu. Bu konuda en iyilerle çalışan Lucca Bar, zengin kokteyl seçeneklerine yetenekli uzmanları ile sürekli yenilerini ekliyor.

Lucca Bar’da bulabileceğiniz ve sizin de favoriniz haline gelecek bazı kokteyl seçenekleri şu şekilde;

  • Aperol Spritzer
  • Bellini
  • Cosmopolitan
  • Viski Sour
  • Paloma
  • Satsuma

Tüm bu meşhur kokteylleri kendine has yorumlarıyla yapan bu mekanda özellikle sunumda ve lezzetteki kalite hemen fark ediliyor.

LUCCA BAR EĞLENCE DOLU

Lucca’nın bar kısmında en güzel kokteyllerden tadarken ünlü DJ’lerin performansı ile ambiyansı tamamen hissedebiliyorsunuz. Bebek gecelerinin favori mekanları arasında bulunan bu mekanda özellikle DJ performansları bir hayli güzel. Gecenin tadına varmak isteyenler bu nedenle Lucca Bar’da buluşuyor.