Bir Sayfa Seçin

Lucca markası her geçen gün daha çok insanın farkında olduğu, uzun zamandır müdavimlerinin sürekli uğrak mekanı olan bir yer. Beşiktaş’ın kalbinde, Bebek’te bulunan Lucca çağın ötesinde menüsü, birbirinden farklı kokteylleri ile Beşiktaş Bar Tavsiyesi arayanların bir numaralı tercihi.

Beşiktaş Bar Tavsiye arayanlar için Lucca akla gelen ilk seçenek. Yıllardır bölgesinde ve bütün İstanbul’da kalitesi, farklılığı ve elbette menüleriyle nam salmış olan Lucca Style, Beşiktaş’ın Bebek semtinde uzun zamandır hizmet veriyor.

NEDEN LUCCA LİDER?

Lucca’yı semtinin ve bölgesinin bir numarası haline getiren bir kaç etmen mevcut. Lucca’nın kokteyl menülerinin en ayırt edici özelliği birinci sınıf içkilerin kullanılması. Dünyanın en seçkin içkilerinin kullanıldığı bu kokteyllerde hiç bir şey şansa bırakılmıyor.

Öte yandan kokteyllerdeki içki dışındaki diğer elementler, yani meyveler diğer içecek türleri de en taze, en kaliteli ve en fresh biçimde sunuluyor.

Beşiktaş Bar

EŞSİZ TARİFLER

Lucca’yı benzersiz kılan bir diğer özellik ise kokteyl ve içki yapımında en yetenekli mixologistleri bünyesinde barındırması. Dünya trendlerine kendi yorumunu katan mixologistlerimiz benzeri olmayan kokteylleri ve alkollü içecekleri sizlere özel sunumlarla hazırlıyor.

Tüm bu yönlerden Beşiktaş’ta bar deyince akıllara Lucca Style geliyor.

Tasarımı, ortamı ve müzikleriyle eşsiz bir deneyim yaşatan Lucca, Beşiktaş gecelerinin en iddialı mekanı olma özelliğini geçmişten bugüne taşımaya devam ediyor. Bu muhteşem ortamda yerinizi almak için şimdi rezervasyon yaptırın.