Bir Sayfa Seçin

Bir dünya başkenti olan İstanbul’da gece hayatı ve barlar da bir hayli yoğun ve canlı. Bir çok bar misafirlerini memnun edebilmek için hizmet kalitesini üst düzeyde tutmaya çalışıyor. Bu mekanlar arasında bir tanesi kalitesi ve farkıyla ön plana çıkıyor. İstanbul Bar Mekanları arasında uzun zamandır Lucca Style farkı ile ön plana çıkıyor.

Bebek’in en güzel mekanlarından biri olan Lucca, bir çok konsepti bir araya getirdiği mekanında bar konseptini ön plana çıkarıyor. İstanbul  Bar Mekanları arasında en farklı konsepte sahip olan Lucca, mekanın cezbediciliğine ek olarak içeceklerdeki kalitesiyle de ön plana çıkıyor.

İstanbul Bar Mekanları

İSTANBUL BAR MEKANLARI ARASINDA EN İYİSİ

Lucca Style bir çok İstanbullunun ve otoritenin işaret ettiği üzerine Bebek’teki en iyi bar mekanlarından biri haline gelmiş durumda. Bunu en başta yıllardır süregelen tecrübesine borçlu olan Lucca bununla yetinmediğini her seferinde bir yenilik getirerek ön plana getiriyor. Özellikle son yıllarda dünyadaki trendleri takip etmesi ile bilinen Lucca, retro bir atmosferde modernist bir yaklaşım ile bir bardan çok daha fazlasını vaat ediyor.

İstanbul bar mekanları arasında Lucca’yı farklı kılan bir diğer etmen müzikler. Mekanda her daim farklı bir hava yaratan inanılmaz bir DJ performansı bulunuyor ve mekandakilerin modu hiç düşmüyor. Özellikle gece saatlerinde enerjinin yüksek kalmasını sağlayan performanslar ile mekanın havası doruklara çıkıyor.

EN LEZZETLİ KOKTEYLLER BURADA

Lucca’yı ön plana çıkaran bir diğer etmen de işin uzmanları tarafından hazırlanmış olan kokteyller. Her biri birbirinden lezzetli, dünya trendlerini takip eden bu kokteyller geceden alınan tadı arttırıyor. Damak tadına önem verenler, farklı lezzetler tatmak isteyenler için bulunmaz alternatifler bu mekanda sizleri bekliyor.

ORTAMI İNSANI İÇİNE ÇEKİYOR

Lucca Style bar konseptinde harika bir atmosfer tutturmuş durumda. Mekana girenler ambiyansına anında kapılıyor. Gerek bireysel, gerek çift, gerek arkadaş grubuyla gecenin tadına varmak isteyenler için tam anlamıyla muhteşem bir ortam söz konusu. Bu ortam sizleri içine çekiyor ve sizlere harika bir gece yaşamak kalıyor.

Lucca tüm alanlarda İstanbul Bar Mekanları arasında bir numara diyebileceğimiz bir mekan. Meşhur İstanbul geceleri Lucca’da bir başka yaşanıyor.