Bir Sayfa Seçin

Güzel bir kokteyl aynı zamanda şık duran bir kokteyldir. Evde kokteylinizi gerçek bir sanat eseri haline getirebilecek bazı fikirleri sizler için paylaştık.

KALİTELİ BARDAK KULLANIN

Kokteyllerinizi bir sonraki seviyeye taşımanın ilk adımı, cam eşyalarınızı, yani bardaklarınızı çeşitlendirmektir. Kaliteli kokteyl kaliteli bardakta olur. Alışveriş sitelerine bakın, mağazaları gezin.

BUZ ÇOK ÖNEMLİ

İçecek dekorasyonu bir kokteylde buzsuz olmaz.. Tropikal bir içeceğe mi bakıyorsunuz – uzun, renkli ve daha fazla seyreltmeye mi ihtiyacınız var – yoksa Eski Moda, hoş ve basit bir şey mi içiyorsunuz? Fark etmez. Buz çok önemli.

Daha büyük küpler için, istediğiniz herhangi bir boyutta veya şekilde buz küpü kalıpları alabilirsiniz.

Kokteyli Güzelleştirme Yolları

Zamanınız ve yeriniz varsa, kendi kristal berraklığında buzunuzu bile yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir dondurucu ve soğutucu gibi yalıtımlı bir kap, hatta sadece yalıtımlı bir termos. .

Narenciye, pek çok ekşi için yalnızca ana bileşen değil, aynı zamanda düşük asılı bir meyvedir… tabiri caizse… konu kokteyller için garnitür hazırlamaya geldiğinde.

NARENCİYE

Taze narenciye kullanmak hem içeceğinizi güzelleştirecek, hem de görüntüsünü bir forma sokacak.

Sadece garnitürünüz için bütün bir misket limonunu veya limonu feda etmenize gerek yok. Narenciyenizi sıkmadan önce ortasından bir dilim keserseniz yeterli. Birçok kokteyl narenciye kabuğu ister.
Güzel bir dilim soyduktan sonra, kıvrımlarınıza keskin bir kenar vermek için soyma bıçağınızı kullanın. İnanılmaz derecede çok yönlü olan bir narenciye kabuğu, daha karmaşık bir kokteyl garnitürü arayanlar için kıvrımlar için kullanılabilir, karmaşık şekillerde kesilebilir .