Bir Sayfa Seçin

Harika girişi, muhteşem ışıklandırmaları, insana huzur veren renk dizaynı ve modern görüntüsü ile Lucca Bar, Beşiktaş’ın Bebek semtinde eğlencenin adresi konumunda. Konsept ve lezzetin iç içe geçmiş hali olan Lucca insanı içine çeken ambiyansı ile sizleri bekliyor.

Lucca Bar çoğuna göre bir mekandan öte bir yaşam tarzı sunuyor. Lüksün sadelikle karışmış şekli olan Lucca’da içeri girdiğiniz an kendinizi kaptıracağınız bir atmosfer söz konusu. Özellikle akşam saatlerinden itibaren ışıklandırması ile farkını hemen belli eden bu mekana kapılmamak mümkün değil.

LUCCA BAR’DA EĞLENCE VAR

Lucca Style markasının içerisinde bulunan bar kısmı kesinlikle eğlencenin hakkını veriyor. Günün her saati, özellikle hava karardıktan sonra DJ performansları adından söz ettirecek nitelikte. Rezervasyon ile girilebilen bu mekanda gecenin her saati tadına varmak isteyeceğiniz eğlenceli bir ortam söz konusu.

Lucca Bar

Müzikleri özenle seçilen ve DJ’ler tarafından hazırlanan Lucca’da en güzel kokteylleri tadarken Bebek semtinin eğlence anlayışını da sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Modern bar anlayışını kendine has üslubuyla yorumlayan Lucca Bar, Bebek gecelerini kaçırmak istemeyenlerin rezervasyonunu bekliyor.